Medical card
A bad doctor treats the disease, a good doctor treats the cause of the disease.
  • гепатит
  • Недели беременности

    Беременность по неделям

  • Сколько живут с диагнозом рак
  • Как рыбий жир может уменьшить воспаление

Найкращі мобільні програми для електронного навчання

2023-02-04 10:05:51

Впровадження мобільного електронного навчання значно зросло останні кілька років. Спалах пандемії надав йому додаткового імпульсу. Глобальна індустрія електронного навчання коштувала 315 мільярдів доларів у 2021 році та налаштований на досягнення 1 трильйона доларів до 2028 року, як зазначено у нещодавньому звіті про ринок.


Електронне навчання більше не обмежується проходженням лише академічних курсів, а набуло широкого поширення — від вивчення фотографії до програмування. Не дивно, що бізнес переймає ідею розробка мобільного додатка електронного навчання з швидкістю, що наростає. По всьому світу налічується понад 500 мільйонів мобільних навчальних програм, і безліч нових учасників роблять ринок мобільних навчальних програм більш конкурентоспроможним з кожним роком. Більше про мобільні програми для студентів дізнаєтеся на сайті obuchan.org.ua.


Хоча розробка мобільних додатків для електронного навчання стала прибутковою ідеєю для багатьох стартапів та компаній, що ростуть, конкуренція в цьому секторі стала досить жорсткою. Вам потрібно знати правильні кроки та використовувати правильний підхід, щоб запустити конкурентоспроможний мобільний додаток для електронного навчання у 2022 році.


Цікаво, як і з чого почати? Що ж, ми познайомимо вас з докладним посібником з основних функцій мобільного додатка для електронного навчання у 2022 році та про все, що вам потрібно знати.


Світовий ринок мобільних навчальних додатків

В останні роки глобальний ринок мобільних навчальних програм став дуже перспективним сектором.Світова індустрія електронного навчання зросла на 900% з 2000 року і мобільне електронне навчання робить це значний внесок.


Щоб дати вам кращу картину, 71% учнів-міленіалів заявили, що воліють мобільне навчання більше, ніж інші форми навчання, і їх кількість ось-ось зросте. І не тільки це, є більше6,3 мільярда користувачів смартфонів по всьому світу, в той час як в середньому американець перевіряє свій телефон262 рази на день!

Оставьте комментарии и отзывы!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)