Медицинская карта
Плохой врач лечит болезнь, хороший - причину болезни.
  • гепатит
  • Недели беременности

    Беременность по неделям

  • Сколько живут с диагнозом рак
  • Как рыбий жир может уменьшить воспаление

Користь для здоров'я від апельсинового мармеладу

2022-08-05 16:11:44
Користь для здоров'я від апельсинового мармеладу

В апельсиновому мармеладі використовується м'якоть та шкірка апельсинів та лимонів для приготування варення з цитрусових. Незважаючи на те, що ця їжа містить багато цукру, вона забезпечує цілу низку поживних переваг, доповнюючи ваш раціон вітамінами та підтримуючи низьке споживання жиру, калорій та натрію. Ви можете придбати апельсиновий мармелад у місцевому продуктовому магазині або приготувати його вдома, а купити мармеладні та желейні конфети можна на сайті https://sweli.com.ua/.

НИЗЬКИЙ ЗМІСТ КАЛОРІЙ

Апельсиновий мармелад не додає багато калорій до тостів, випічки чи інших рецептів. Кожна 1 ст. порція цього фруктового варення містить 49 калорій. Кількість калорій у мармеладі становить 2,4 відсотка від максимально допустимої добової калорійності, якщо ваш план дієти включає 2000 калорій. Звичайне споживання апельсинового мармеладу включає намазування його на скибочку тосту як частину здорового сніданку, що додає 69 калорій до загального споживання. Служба охорони здоров'я Колумбійського університету рекомендує споживати від 350 до 500 калорій, коли ви прокидаєтеся вранці, щоб належним чином підготувати своє тіло до наступного дня, тому вам слід споживати набагато більше ніж одну порцію апельсинового мармеладу, намазаного на тости для поживного завтра. Тим не менш, це хороший варіант для перекушування між їдою.

Низький вміст натрію

Одна порція апельсинового мармеладу не витрачає значну частину денної норми натрію, що рекомендується, в 1500–2300 мг — столова ложка містить всього 11 мг цього потенційно небезпечного для життя мінералу.Межа Американської кардіологічної асоціації щодо споживання натрію нижче, ніж у Центрів контролю за захворюваннями США. AHA стверджує, що більшість американців слід споживати менше натрію, щоб знизити ризик серцевих захворювань. 11 мг натрію, що містяться в порції апельсинового мармеладу, становлять кількість, необхідну для вашого організму для функціонування - від 180 до 500 мг.

Забезпечує вітамін С

Хоча апельсиновий мармелад не багатий на вітамін С, він трохи доповнює ваш раціон. Одна порція цього фруктового варення забезпечує 2 відсотки рекомендованої добової норми цього вітаміну. Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, що міститься в мармеладі, важливий для відновлення тканин в організмі, а також для виробництва колагену. Це також може мати переваги для дітей, які страждають на ожиріння. Дослідження, опубліковане в бразильському медичному журналі Arquivos Brasileiros de Cardiologia за травень 2011, пов'язує споживання вітаміну С з регулюванням артеріального тиску під час психічного стресу у дітей з ожирінням. Для підтвердження цього висновку потрібні додаткові дослідження.

Не містить жиру

Апельсиновий мармелад – відмінний вибір для дієт зі зниженим вмістом жиру, оскільки він не містить грамів жиру. Як правило, тримайте споживання жирів на рівні від 20 до 35 відсотків калорій у вашому щоденному плані харчування, хоча ваш лікар може запропонувати інше споживання жирів залежно від ваших цілей в галузі харчування. Якщо ви використовуєте апельсиновий мармелад у випічці, це, ймовірно, збільшує жирність вашого раціону.

Оставьте комментарии и отзывы!

Используйте нормальные имена. Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)